سورس مدیا (منبع رسانه) - srcm (source media)

سورس مدیا - SRCM (Source Media)

درباره ما

شرکت دیجیتال مارکتینگ سورس مدیا در خرداد 1399 با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

سورس مدیا (منبع رسانه) - srcm (source media)
در باره ما

شرکت نرم افزاری سورس مدیا با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و غیره و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود. ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است.

چرا سورس مدیا

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

تیم سورس مدیا یکی از چندین شرکت نرم افزاری ایران است که با مکانیزه کردن فرایندهای سفارش دهی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.

کیفیت،پیشرفت و توسعه

شعار سورس مدیا برای انجام پروژه های مختلف همین است؛ کیفیت، پیشرفت و توسعه؛ چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه سورس مدیا نیز پیشرفت می کند.

رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد.نمی توانیم بگوییم همه مشتریان،اما بالای 90 درصد مشتریانی که با ما همکاری کرده اند رضایت کافی را از مجموعه داشته اند.

مدیر عامل

Mohammad Amin Azadian محمد امین آزادیان - برنامه نویس و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری

محمد امین آزادیان – متولد دوازدهم خرداد 1375 در مشهد

 

5سال سابقه تخصصی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری تحت وب – متخصص وردپرس – مشاوره تخصصی راه اندازی سامانه های تحت وب خرد و کلان

مدیرعامل

Mohammad Amin Azadian محمد امین آزادیان - برنامه نویس و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری